Підготовчий етап організації зовнішнього незалежного оцінювання в Чернівецькій області вийшов на фінішну пряму

10-11 травня 2018 року на базі Чернівецького індустріального коледжу відбулася нарада-навчання з питань організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Упродовж двох днів у нараді брали участь: П’яста Оксана Антонівна, методист Івано-Франківського РЦОЯО, Прінько Світлана Іванівна, директор Центру якості освіти, Вовк Андрій Миколайович, заступник директора Центру якості освіти, Якименко Любов Володимирівна, завідувач відділу Центру якості освіти. Світалана Іванівна закцентувала увагу присутніх на важливості цьогорічного проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що зазнало деяких змін. Зокрема, цьогоріч, крім випускників закладів загальної середньої освіти, складатимуть ДПА з української мови у формі ЗНО учні/студенти закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти. Кількість зареєстрованих значно збільшилася порівняно з минулим роком. Відповідно збільшилася кількість пунктів тестування, яка становить 34 (у 2017 році – 27). Вона зазначила, що на сьогодні питання ЗНО надзвичайно актуальне й торкається кожного, хто виховує власних дітей, навчає чужих або ж безпосередньо причетний до освітньої галузі.
У рамках наради методистом Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти О.А. П’ястою 10.05.2018 з 10:30 до 13:00 було проведено навчання з відповідальними за округи тестування, відповідальними за пункти тестування, їх помічниками м. Чернівців. Оксана Антонівна прокоментувала деякі розділи Регламенту роботи пункту проведення ЗНО в 2018 році, який затверджений наказом УЦОЯО від 26.01.2018 № 24. Вона звернула увагу присутніх на розділ IV пункт 11, в якому зазначено, що працівники, які мають родинні зв’язки з учасниками ЗНО, зобов’язані попередити про це відповідального за пункт ЗНО та уповноваженого УЦОЯО. Такі особи звільняються від виконання покладених на них обов’язків і повинні залишити пункт ЗНО.
Також було звернено особливу увагу на проведення ЗНО з іноземних мов, які проходитимуть на п’яти пунктах тестування міста Чернівців. Відповідні пункти будуть забезпечені аудіовідтворювальними засобами для аудіювання.
О 14:00 розпочато навчання з уповноваженими особами УЦОЯО, які разом з відповідальними за пункти тестування забезпечуватимуть чітке дотримання процедури проведення незалежного оцінювання.
11 травня о 09:30 відбулося навчання з відповідальними за ЗНО в районах/містах/ОТГ, відповідальними за пункти тестування та їх помічниками.
Після детального опрацювання дорожніх карт учасники нарад успішно склали тест-контроль.

Залишити відповідь