Наказ ДОН 28.12.2017 № 586

Про проведення обласного огляду-конкурсу стану умов
охорони праці в закладах освіти області

На виконання Постанови колегії Міністерства освіти і науки України та президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 27.04.2004 №5/11-10, № П-27 «Про проведення Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України» та плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

НАКАЗУЮ:

1. Провести з 13 лютого по 05 березня 2018 року обласний огляд-конкурс стану умов і охорони праці в закладах освіти області.
2. Затвердити склад обласної оглядової комісії з проведення огляду – конкурсу стану умов і охорони праці в закладах освіти області, що додається.
3. Керівникам місцевих органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад до 10 лютого 2017 року:
3.1. Підвести підсумки районних/міських етапів огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в закладах освіти.
3.2. Оформити довідки про стан умов і охорони праці, акти перевірки стану охорони праці в закладах.
3.3. Надати підсумкові матеріали (форми показників, фото та відео звіти) для участі в огляді-конкурсі до обласної оглядової комісії на адресу КУ «Навчально-методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області» 58010, м. Чернівці, вул. Горького, 23.
4. Директорам закладів професійної (професійно-технічної) освіти та закладів освіти комунальної власності Чернівецької обласної ради до 10 лютого 2017 року надіслати матеріали до обласної оглядової комісії з проведення обласного огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в закладах освіти області для участі в огляді-конкурсі на адресу КУ «Навчально-методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області» 58010, м. Чернівці, вул. Горького, 23.
5. Обласній оглядовій комісії:
5.1. Визначити переможців обласного огляду-конкурсу в наступних категоріях:
I категорія: заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти всіх типів;
II категорія: заклади професійної (професійно-технічної) освіти.
5.2. Надіслати матеріали переможців у Міністерство освіти і науки України для участі у Всеукраїнському огляді стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України до 10 березня 2017 року.
6. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Центру якості освіти.
7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки – начальника управління ресурсного забезпечення Періус Н.В.

Директор Департаменту                                    О. М. Палійчук

Наказ додається: ND28122017_586

Залишити відповідь