Лист ДОН 15.05.2019 № 01-31/1306

Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «Безпечна країна»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 08.05.2019 № 1/9-294 «Щодо проведення конкурсу «Безпечна країна», Департамент освіти і науки облдержадміністрації інформує, що згідно із укладеним Меморандумом між Міністерством освіти і науки України, Міністерством інформаційної політики України та Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод» започатковано соціальний проект «Безпечна країна», направлений на запобігання проявів усіх видів насильства та травматизму у закладах освіти, привернення уваги молоді та педагогічних працівників до проблематики насильства та травматизму і профілактики цих явищ; широкого інформування громадськості про проблематику та методи запобігання усіх видів насильства та травматизму і профілактики, в тому числі, булінгу та інвалідності, внаслідок дорожньо-транспортних пригод тощо.
Зокрема, проектом «Безпечна країна» передбачено проведення Всеукраїнського конкурсу відео- та фоторобіт серед учнів, – те, як вони своїми очами бачать вихід із ситуацій, як протидіяти булінгу, і як уникнути травматизму в школі, на дорозі, на подвір’ї тощо, який триватиме упродовж травня-листопада 2019 року (строк подання робіт до 18 жовтня 2019 року).
Теми конкурсу: молодь за безпеку дорожнього руху; протидія булінгу (цькуванню) в закладах освіти.
До участі в конкурсі запрошується молодь – учні та вихованці закладів освіти. Без вікових обмежень. Учасники до 14 років – за наявності згоди батьків/опікунів. Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.
Зважаючи на вищевикладене, просимо проінформувати керівників закладів освіти, учнів, педагогічних працівників щодо проведення конкурсу фото-, відео робіт «Безпечна країна» та можливості долучитися до нього.
З додатковими матеріалами, що стосуються конкурсу (умови конкурсу, вимоги до робіт, критерії оцінювання та порядок подання робіт, заяви учасника тощо) можна ознайомитися за посиланням http://dopomogadtp.com/ua/vseukrainskyj-konkurs-sotsialnykh-foto-ta-videorobit-bezpechna-kraina/ у розділі КОНКУРС та в організаторів конкурсу за тел: 068-466-43-82 та 044-466-67-89.

 

Заступник директора Департаменту –
начальник управління ресурсного забезпечення Н.ПЕРІУС

ПРІНЬКО С.І.
ЩЕРБАНОВИЧ С.М. 52-62-27

Лист у форматі docx додається: LDON_15052019_01_31_1306