Лист ДОН від 03.10.2017 № 01-31/2463

Щодо проведення позапланових перевірок стану техногенної і пожежної безпеки.

КОНТРОЛЬ 01.11.17; 01.12.17; 29.12.17.

Керівникам місцевих органів управління
освітою райдержадміністрацій, міських рад,
об’єднаних територіальних громад
Директорам підвідомчих установ

Щодо проведення позапланових перевірок стану техногенної і пожежної безпеки

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 27.09.2017 № 1/9-525 «Щодо проведення позапланових перевірок стану техногенної і пожежної безпеки» Департамент освіти і науки облдержадміністрації інформує про наступне.
Державною службою України з надзвичайних ситуацій сплановано проведення у жовтні-листопаді-грудні 2017 року позапланових перевірок стану техногенної і пожежної безпеки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах відпочинку та оздоровлення тощо.
З метою якісної підготовки до участі у перевірці рекомендуємо:
– довести зазначену інформацію до керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, інших установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України;
– забезпечити контроль та надання допомоги керівникам об’єктів перевірки під час підготовки та в ході перевірки, проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання техногенної та пожежної безпеки;
– про хід перевірки, проблемні питання та попередні результати інформувати в обов’язковому порядку Департамент освіти і науки облдержадміністрації в електронному вигляді на електронну пошту Центру якості освіти stepan1215@ukr.net до 05 жовтня, до 01 листопада та до 01 грудня 2017 року. Разом з інформацією про проведені перевірки подавати копії актів перевірок, приписів тощо та заходи (затверджені керівником навчального закладу) з їх виконання з указаними конкретними виконавцями та термінами виконання. Інформацію надають лише ті установи в яких проводились перевірки.
Підсумкову інформацію про результати перевірки, виконання приписів тощо надати до 29.грудня 2017 року.

Заступник директора Департаменту            Н. Періус

Прінько С.І.
Щербанович С.М.
526227

Залишити відповідь