Наказ ДОН від 11.04.2018 р. № 170

Про проведення місячника з охорони праці в закладах освіти Чернівецької області в 2018 році

На виконання Указу Президента України від 18.08.2006 N 685/2006 «Про День охорони праці», з метою підвищення уваги керівників закладів освіти і профспілкових організацій області до створення належних умов праці, навчання, відпочинку, вивчення та використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, мобілізації всіх працюючих на попередження травматизму та загибелі дітей, дорослих при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій

НАКАЗУЮ:

1. Провести в закладах освіти області з 16 квітня по 11 травня 2018 року місячник з охорони праці з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці, який відзначатиметься під девізом: «Охорона праці молодих працівників та припинення використання дитячої праці».
2. Затвердити План заходів щодо підготовки та проведення в закладах освіти області місячника з охорони праці (далі – План заходів), що додається.
3. Керівникам місцевих органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, директорам закладів професійно-технічної освіти та закладів освіти комунальної власності Чернівецької обласної ради:
3.1. Забезпечити виконання Плану заходів.
3.2. Провести практичну перевірку стану охорони праці, готовності закладів освіти до ефективних дій щодо захисту учасників освітнього процесу й працівників галузі в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру, можливих терористичних актів тощо.
3.3. Надіслати інформацію про виконання заходів місячника з охорони праці в КУ «Навчально-методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області» до 25.05. 2018 на електронну адресу stepan1215@ukr.net (тел. (0372) 55-08-10).
4. КУ «Навчально-методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області» (Прінько С.І.) забезпечити збір та узагальнення матеріалів щодо проведення в закладах освіти області місячника з охорони праці до 15.06.2018.
5. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Центру якості освіти.
6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора Департаменту – начальника управління ресурсного забезпечення Періус Н.В.

 

Директор Департаменту О.Палійчук

Наказ та додатки у форматі docx: NDON_11042018_170

Залишити відповідь