Анонс Тринадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти- 2022» й виставки освіти за кордоном «World Edu», 22-24 березня, м. Київ

22-24 березня 2022 року відбудеться головна подія освітньої сфери України – Тринадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2022» й виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці Спорту (Спортивна площа, 1, м. Київ).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Мета виставок – об’єднати учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх проєктів і програм, сприяти встановленню ділових контактів, збагаченню досвідом, надати можливість презентувати інноваційні досягнення, напрацювання закладів освіти і наукових установ, продемонструвати педагогам і фахівцям сучасні засоби навчання, обладнання для предметних кабінетів, проєкти, програми й рішення для вдосконалення освітнього процесу.

У програмі виставки:
• Презентація сучасних освітніх технологій і ресурсів національних і закордонних закладів освіти, міжнародних представництв.
• Презентація досвіду міжнародної співпраці й реалізації спільних освітніх і науково-технічних проєктів.
• Презентація наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності закладів освіти і наукових установ.
• Демонстрація інтерактивного обладнання, навчальних програм, дидактичних матеріалів для НУШ, інструментів для використання в STEM-освіті, меблів, обладнання, програмного забезпечення, продуктів і рішень для освітнього процесу.
• Науково-практичні конференції, презентації, семінари, круглі столи, педагогічні коучинги, майстер-класи.
• Конкурси для закладів освіти, компаній, фондів, асоціацій.
• Вступна кампанія 2022 року в Україні й за кордоном.

Виставки працюватимуть 22-23 березня 2022 р. – 10:00 – 18:00; 24 березня 2022 р. – 10:00 – 14:00.
Відвідати виставку http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-visitors/invitation-to-the-exhibition
Взяти участь у виставці http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants/book

З питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь в Оргкомітет:
Компанія «Виставковий Світ»
Тел.: +38 044 498-42-04, 498-42-05, +38 067 656-51-89
E-mail: expo@vsvit.com.ua, 4984204@ukr.net
https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/