Програма «Спроможна школа для кращих результатів»

Урядова програма «Спроможна школа для кращих результатів» допомагає створити безпечне та комфортне середовище для усіх учасників освітнього процесу.

На виконання п.9 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 № 100 (зі змінами), для Чернівецької області виділено 20,0 млн. грн. Зазначені кошти були спрямовані на будівництво Рідківської ЗОШ І-ІІІ ст. Магальської ОТГ Новоселицького району.

Реалізація проєкту «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. в с. Рідківці Новоселицького району» сприяла створенню комфортних умов, впровадженню інноваційних заходів з енергозбереження, модернізації матеріально-технічного забезпечення закладу освіти, організації кабінетної системи для профільного навчання старшої школи.

Також в закладі створено умови для доступності маломобільних груп населення, облаштовано внутрішні вбиральні, організовано роботу їдальні з дотриманням санітарних вимог, оформлено сучасну медіатеку, виконано роботи по створенню нового освітнього простору, придбано шкільне та технологічне обладнання.

У рамках реалізації проєкту збудовано новий корпус школи, спортзал, утеплено фасад із зовнішнім оздобленням, облаштовано дахи школи та спортзалу металосайдінгом, проведено внутрішні оздоблювальні роботи, встановлено віконні та дверні блоки, виконано роботи з утеплення та протипожежної обробки горища, змонтовано сучасні очисні споруди, пожежну сигналізацію, нову трансформаторну підстанцію, котельню з обладнанням, зовнішні та внутрішні мережі електро, водо, теплопостачання та каналізації, два пожежні резервуари, здійснено благоустрій території.

Фото https://photos.app.goo.gl/fUCBMnEGgfrtyG7Q9

Читайте також на сайті ДОН: http://doncv.gov.ua/?p=1721