Завершилося навчання відповідальних осіб за проведення ЗНО-2021

Упродовж 11-13 травня, в онлайн-режимі, проходило навчання для відповідальних осіб в окрузі, відповідальних за пункти проведення ЗНО та їх помічників, уповноважених осіб, яке здійснювали працівники Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.
Під час наради було звернено увагу щодо особливостей роботи залучених осіб під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання в карантинних умовах. Зокрема, присутніх інформовано щодо зміни часу допуску учасників до пункту ЗНО, який розпочнеться о 09:45 і звершиться о 10:50. У разі виявлення підвищеної температури тіла 37,3 і вище або наявності ознак респіраторної хвороби ні учасники ЗНО, ні залучені особи не будуть допущені до пункту тестування. Також наголошувалося про необхідність дотримання безпечної дистанції та маскового режиму.
Учасниками наради було здійснено перегляд презентацій, в яких покроково відтворено процедуру проведення ЗНО. Після детального опрацювання технологічних карт всі категорії залучених зможуть до 20.05.2021 пройти тест-контроль, завдання якого розміщені на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.