Обговорено організаційні питання проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Чернівецькій області

7 квітня координатором проведення ЗНО в Чернівецькій області від Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Оксаною П’ястою проведено інструктивно-методичну нараду в режимі онлайн з відповідальними за округи тестування, відповідальними за пункти пробного тестування та їх помічниками.
Обговорювалися актуальні питання щодо роботи залученого персоналу на 22 пунктах пробного ЗНО, які функціонуватимуть на території області.
Також було звернено увагу, що на кожному пункті тестування медичним працівником здійснюватиметься термометрія.
Загалом в області на пробне ЗНО-2021 зареєстровано 3357 осіб. На Буковині тестування відбудеться, як і заплановано, 10 квітня. Відеокоментарі до завдань тестів будуть доступні вже 11 квітня.
Просимо учасників пробного ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання, не наражати себе та інших на небезпеку, стежити за самопочуттям перед тестуванням та за наявності симптомів ГРВІ залишатися вдома. У разі якщо учасник не прийде на пункт тестування, він зможе завантажити всі матеріали тестування та занести відповіді з навчальних предметів до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.