Урядова програма «Спроможна школа для кращих результатів» допомагає створити безпечне та комфортне середовище для усіх учасників освітнього процесу.

На виконання п.9 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 № 100 (зі змінами), для Чернівецької області виділено 20,0 млн. грн. Зазначені кошти були спрямовані на будівництво Рідківської ЗОШ І-ІІІ ст. Магальської ОТГ Новоселицького району.

Реалізація проєкту «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. в с. Рідківці Новоселицького району» сприяла створенню комфортних умов, впровадженню інноваційних заходів з енергозбереження, модернізації матеріально-технічного забезпечення закладу освіти, організації кабінетної системи для профільного навчання старшої школи.

Також в закладі створено умови для доступності маломобільних груп населення, облаштовано внутрішні вбиральні, організовано роботу їдальні з дотриманням санітарних вимог, оформлено сучасну медіатеку, виконано роботи по створенню нового освітнього простору, придбано шкільне та технологічне обладнання.

У рамках реалізації проєкту збудовано новий корпус школи, спортзал, утеплено фасад із зовнішнім оздобленням, облаштовано дахи школи та спортзалу металосайдінгом, проведено внутрішні оздоблювальні роботи, встановлено віконні та дверні блоки, виконано роботи з утеплення та протипожежної обробки горища, змонтовано сучасні очисні споруди, пожежну сигналізацію, нову трансформаторну підстанцію, котельню з обладнанням, зовнішні та внутрішні мережі електро, водо, теплопостачання та каналізації, два пожежні резервуари, здійснено благоустрій території.

Фото https://photos.app.goo.gl/fUCBMnEGgfrtyG7Q9

Читайте також на сайті ДОН: http://doncv.gov.ua/?p=1721