Наказ ДОН від 21.03.2019 р. № 147

 

Про проведення
весняних мовних таборів

Відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 15.02.2019 №1/11-1554, від 25.02.2019 № 1/11-1883 щодо сприяння організації проведення весняних мовних таборів у рамках проекту «Підтримка Фінляндії української шкільної реформи» (за фінансової підтримки Європейського Союзу), який реалізується Міністерством освіти і науки України спільно з Українським центром оцінювання якості освіти та організацією GoGlobal з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови випускників класів з навчанням румунською мовою закладів загальної середньої освіти Чернівецької області, та з метою організаційно-методичного забезпечення проведення та належної підготовки роботи весняних мовних таборів на базі закладів загальної середньої освіти області

НАКАЗУЮ:

1. Провести весняні мовні табори впродовж 25-28 березня 2019 року на базі закладів загальної середньої освіти: Тернавського НВК Герцаївського району, Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. Сторожинецького району, Новоселицької гімназії Новоселицької міської ради.
2. Затвердити:
2.1. Склад координаторів з організації проведення весняних мовних таборів, що додається.
2.2. Список вчителів української мови, які долучаються до проведення весняних мовних таборів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови випускників класів з навчанням румунською мовою закладів загальної середньої освіти Чернівецької області, що додається.
2.3. Список учнів-учасників весняних мовних таборів та розподіл територіальних одиниць за пунктами-локаціями весняних мовних таборів, що додаються.
3. Вчителям-тренерам української мови під час проведення занять у локаціях весняного мовного табору з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови випускників класів з навчанням румунською мовою керуватись орієнтовним таймінгом дня, що додається.
4. Фінансування забезпечення організації та проведення весняних мовних таборів здійснити за кошти спільного проекту «Підтримка Фінляндії української шкільної реформи» (за фінансової підтримки Європейського Союзу).
5. Керівникам місцевих органів управління освітою Герцаївської (Магас О.М.), Глибоцької (Барарюк В.І.), Новоселицької (Руснак А.І.), Сторожинецької (Чобітько М.І.) райдержадміністрацій, Герцаївської (Павалакі М.М.), Острицької (Андрієш О.І.), Красноїльської (Фокша К.І.), Чудейської (Кіфу О.К.) об’єднаних територіальних громад відповідно до компетенції:
5.1. Забезпечити відповідні умови проведення весняних мовних таборів на базі визначених закладів відповідно до п.1 цього наказу.
5.2. Забезпечити явку учнів-учасників весняних мовних таборів відповідно до затвердженого списку.
5.3. Закріпити відповідальну особу під час переїзду учнів від закладу загальної середньої освіти до визначеного закладу, де проходитиме заняття весняних мовних таборів.
5.4. Провести інструктаж з техніки безпеки з учасниками весняних мовних таборів.
6. КУ «Навчально-методичний центр якості освіти, господарського обслуговування та аудиту установ освіти області (Прінько С.І.) координувати роботу щодо:
6.1. Організації проведення занять у локаціях весняного мовного табору з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови випускників класів з навчанням румунською мовою.
6.2. Перевезення учасників весняних мовних таборів та забезпечення їх харчуванням.
6.3. Проживання вчителів-тренерів української мови ГО «Освіторія» відповідно до додатку, що додається.
7. Директору Професійно-технічного училища № 8 м. Чернівців (Цвірінько Р.С.) забезпечити належні умови проживання вчителів-тренерів української мови ГО «Освіторія».
8. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Центру якості освіти.
9. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ісопенко І.Ю.

 

Директор Департаменту О. ПАЛІЙЧУК

Склад
відповідальних осіб / координаторів
щодо організації проведення весняних мовних таборів

NDON_21032019_147