Обговорено актуальні питання організації проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Чернівецькій область

13 березня 2019 року за участю методиста Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Оксани П’ясти, заступника директора Центру якості освіти – Андрія Вовка, завідувача відділу моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення Центру якості освіти – Любов Якименко на базі Чернівецького індустріального коледжу відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в місті/районі/ОТГ та відповідальними за пункти тестування щодо підготовки, організації та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
Андрій Миколайович звернув увагу присутніх на важливості якісної організації та проведення пробного тестування в області, процедура якого максимально має бути наближеною до основних сесій ЗНО.
Якименко Любов проінформувала щодо кількості зареєстрованих випускників в розрізі районів/міст/ОТГ для проходження пробного тестування. Загалом по області відсоток випускників закладів загальної середньої освіти, які виявили бажання складати пробне тестування, становить 81,1%
Оксана П’яста детально ознайомила відповідальних за пункти тестування з процедурою проведення пробного тестування, яке відбудеться 16 березня (українська мова та література), 23 березня (математика; історія України; хімія; фізика; англійська, німецька, французька мови; біологія; географія). Вона звернула увагу на те, що учасникам пробного тестування необхідно обов’язково роздрукувати запрошення з «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» на сайті Івано-Франківського регіонального центру. Для пропуску на пункт тестування абітурієнтам необхідно мати наступні документи: паспорт, запрошення та квитанцію про здійснення оплати.
На завершення наради на пункти тестування були передані пакети необхідних документів.