Про проведення Всеукраїнського молодіжного поетичного конкурсу «Рими на колесах»
Відповідно до листа Донецького юридичного інституту МВС України від 22.01.2019 №152 Департамент освіти і науки облдержадміністрації запрошує до участі у Всеукраїнському молодіжному поетичному конкурсі «Рими на колесах», що проводиться напередодні П՚ятого глобального тижня безпеки дорожнього руху, проголошеного Всесвітньою організацією охорони здоров՚я з 06 по 12 травня2019 року, відповідно до Положення, що додається.
Метою конкурсу є привернення уваги суспільства до актуальності питань безпеки дорожнього руху, формування у громадян, насамперед дітей, навичок безпечної поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, залучення школярів та студентів до суспільної діяльності із запобігання аварійності на автомобільному транспорті, зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України, популяризація поліцейської та юридичної освіти.
До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти, позашкільних закладів освіти, студенти вищої освіти, представники молодіжних громадських організацій з усіх регіонів України тощо.
Результати конкурсу будуть оголошені під час Молодіжної науково-практичної конференції «Безпека на дорозі», яку проводитиме Донецький юридичний інститут МВС України 06 травня 2019 року в м. Кривий Ріг.

Додаток: Положення про проведення Всеукраїнського молодіжного поетичного конкурсу «Рими на колесах» на 4 арк.LDON_06022019_01_31_346

Заступник директора Департаменту – начальник управління ресурсного забезпечення Н.ПЕРІУС

ПРІНЬКО С.І.
ЩЕРБАНОВИЧ С.М. 52-62-27