Безпечне та здорове життя дитини – щасливе життя!

Сьогодні відбулася нарада з охорони праці, безпеки життєдіяльності та профілактики дитячого травматизму та медичного обслуговування в закладах освіти області.
Надія Періус, заступник директора Департаменту освіти і науки – начальник управління ресурсного забезпечення,  наголосила на необхідності посилення контролю щодо безпеки життєдіяльності дітей в закладах освіти області.
Про стан роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності та профілактики дитячого травматизму в закладах освіти області зазначила Світлана Прінько, директор КУ «Навчально-методичного центру якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області».
Іван Луцак розповів про заходи щодо зниження виробничого травматизму на виробництві та в побуті на підприємствах Чернівецької  області.
Розглянуто також:
-аналіз стану пожежної безпеки в закладах освіти, виконання приписів Управління ДСНС у Чернівецькій області;
-порядок і терміни подання повідомлення та звітів з охорони праці, безпеки життєдіяльності відповідно до Табеля термінових та строкових донесень Міністерстві освіти і науки України з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.