Про проведення наради

Інформуємо, що відповідно до планів роботи Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації на 2018 рік та Центру якості освіти 29 листопада 2018 року об 1100 у приміщенні ЧОЦЕВ «Юність Буковини» (вул. Героїв Майдану, 5), відбудеться нарада з відповідальними працівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, закладів освіти комунальної власності Чернівецької обласної ради з наступних питань:

– аналіз стану роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності та профілактики дитячого травматизму в закладах освіти області за 9 місяців 2018 року;

– аналіз стану пожежної безпеки в закладах освіти області за 9 місяців 2018 року;

– щодо порядку і термінів подання повідомлення та звітів з охорони праці, безпеки життєдіяльності відповідно до Табеля термінових та строкових донесень Міністерства освіти і науки України з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

         Просимо забезпечити участь відповідальних працівників із вказаних вище питань у зазначеній нараді та надати до Центру якості освіти на електронну адресу stepan1215@ukr.net до 17 00 27.11.2018 року прізвища учасників. Реєстрація учасників з 1000.