Наказ ДОН від 14.05.2018 № 247

Про невідкладні заходи із запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед дітей у закладах освіти області

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та з метою збереження здоров’я дітей, запобігання поширенню інфекційних хвороб і отруєнь дітей неякісними харчовими продуктами у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти, в тому числі під час літнього відпочинку й оздоровлення дітей у 2018 році

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів щодо запобігання спалахам гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь у закладах дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної освіти, оздоровчих та відпочинкових таборах області, що додається.
2. Керівникам місцевих органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, закладів освіти, що фінансуються з обласного бюджету:
2.1. Розробити:
2.1.1.Відповідні Плани заходів щодо запобігання спалахам гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь та забезпечити їх виконання.
2.2.2. Пам’ятку щодо профілактики виникнення та розповсюдження гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь та доводити її до відома учасників оздоровчих змін.
2.2. При виявленні випадків харчових отруєнь у закладах освіти області терміново інформувати Департамент освіти і науки облдержадміністрації.
3. Керівникам закладів освіти, на базі яких будуть створені оздоровчі
та відпочинкові табори, забезпечити дотримання вимог розділу 8 «Організація харчування» ДСанПіН 5.5.5.23-99 «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів».
4. КУ «Навчально-методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладах області» (Прінько С.І.) тримати на постійному контролі виконання Плану заходів щодо запобігання спалахам гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь у закладах освіти, оздоровчих та відпочинкових таборах.
5. Наказ розмістити на інформаційних сайтах Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та КУ «Навчально-методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладах області».
6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту – начальника управління ресурсного забезпечення Періус Н.В.

Директор Департаменту О. Палійчук

Заходи додаються: NDON_14052018_247

Залишити відповідь