Рятувальник – професія героїчна

З метою формування у дітей та молоді культури безпеки життєдіяльності та інтересу до пожежно-рятувальної справи у Чернівецькій області було проведено конкурс «Рятувальник – професія героїчна» серед учнів закладів освіти краю, вихованців центрів дитячої творчості та позашкільних гуртків.
Фінальна частина конкурсу відбулася 15 травня. Журі, до складу якого увійшли представники Управління ДСНС України у Чернівецькій області, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області, Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області та Чернівецької обласної організації Добровільного пожежного товариства України, оцінили дитячі роботи та визначили переможців обласного етапу за номінаціями «Малюнок», «Плакат», «М’яка іграшка та рукоділля» у різних вікових категоріях.
При виборі найкращих малюнків та дитячих витворів велика увага приділялася творчому підходу до виконання завдання, оригінальності подачі. Більшість робіт наочно демонструвала, що учасники конкурсу усвідомлюють важливість дотримання правил безпеки у повсякденному житті.
Високу оцінку отримали роботи учнів та вихованців з Кіцманського, Новоселицького, Заставнівського, Кельменецького, Герцаївського, Глибоцького, Вижницького, Сокирянського районів та міста Чернівців.

Читайте також на сайті Департаменту освіти і науки: http://oblosvita.com/navigaciya/skrynka/bezpeka/25712-ryatuvalnik-profesya-geroyichna.html

Залишити відповідь