Лист ДОН від 27.04.2018 № 01-31/1038

Про порядок надання домедичної допомоги постраждалим з опікамиПроблема опіків є актуальною в усьому світі. Опіки посідають третю позицію у травматизмі та третє місце серед причин загибелі дітей та дорослих, що настають внаслідок отримання травм. Особливе занепокоєння викликає те, що значна кількість опіків трапляється у дитячому віці та мають негативні наслідки для життя та здоров’я людини протягом всього її життя.
Причиною значної кількості опіків серед дітей є низький рівень профілактики побутових опіків. Висока летальність, труднощі лікування, незадоволеність функціональними і косметичними результатами вимагають пошуку нових шляхів профілактики та сучасних методів лікування.
Відповідно до затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16.06.2014 № 398 Порядку надання домедичної допомоги постраждалим з опіками Департамент освіти і науки облдержадміністрації надсилає для практичного використання методичні матеріали щодо алгоритму дій під час надання допомоги постраждалим з опіками, що додаються.
Також зобов’язує провести навчання з усіма учасниками освітнього процесу з вивчення Правил надання першої домедичної допомоги при опіках, своєчасно і невідкладно виконувати вимоги Положення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час освітнього процесу, та терміново інформувати вищестоящі органи управління освітою про нещасний випадок чи надзвичайну ситуацію.
Додаток: на 1 арк.LDON_27042018_01_31_1038

Заступник директора Департаменту Н.Періус

Прінько С.І.
Щербанович С.М. 52-62-27

Залишити відповідь