Мережа пунктів пробного тестування в Чернівецькій області розширилася

21 березня 2018 року за участю методиста Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Оксани П’ясти, директора Центру якості освіти – Світлани Прінько, завідувача відділу моніторингу якості освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення Центру якості освіти – Любов Якименко на базі ОЦЕВ «Юність Буковини» відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в місті/районі/ОТГ та відповідальними за пункти тестування щодо підготовки, організації та проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
Світлана Іванівна звернула увагу присутніх на важливості якісної організації та проведення пробного тестування в області, процедура якого максимально має бути наближеною до основних сесій ЗНО. У зв’язку з тим, що цьогоріч ДПА у формі ЗНО складатимуть також учнів/студенти професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, в м. Чернівцях кількість пунктів тестування збільшилася і становить 14.
Якименко Любов проінформувала щодо кількості зареєстрованих випускників у розрізі районів/міст/ОТГ для проходження пробного тестування. Загалом по області відсоток випускників закладів загальної середньої освіти, які виявили бажання складати пробне тестування, становить 74,6% (у 2017- 64,7%).
Оксана П’яста детально ознайомила відповідальних за пункти тестування з процедурою проведення пробного тестування, яке відбудеться 24 березня (українська мова та література), 31 березня (математика; історія України; хімія; фізика; англійська, німецька, французька мови; біологія; географія). Вона звернула увагу на те, що учасникам пробного тестування необхідно обов’язково роздрукувати запрошення з «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО» на сайті Івано-Франківського регіонального центру. Для пропуску на пункт тестування абітурієнтам необхідно мати наступні документи: паспорт, запрошення та квитанцію про здійснення оплати. Також детально розповіла про специфіку проведення тестувань з іноземних мов, до сертифікаційних робіт яких цьогоріч додано аудіювання.
На завершення наради на пункти тестування були передані пакети необхідних документів.

Залишити відповідь