Пам’ятай про правила пожежної безпеки!

З метою навчання дітей правил безпеки з юного віку та виховання у школярів інтересу до пожежно-рятувальної справи працівники Управління ДСНС регулярно проводять для дітей різноманітні цікаві заходи.
Зокрема, 27 лютого першокласники Вижницької ЗОШ побували на екскурсії у пожежному підрозділі. Під час зустрічі вогнеборці розповіли школярам, наскільки важливо дотримуватися правил пожежної безпеки, до чого можуть призвести дитячі пустощі з вогнем, що треба робити, щоб не допустити виникнення пожежі і як діяти, коли сталося загорання. Рятувальники нагадали першокласникам, що у разі пожежі слід негайно телефонувати за номером 101 та викликати рятувальний підрозділ. Разом із тим, вогнеборці розповіли школярам про свою повсякденну роботу, продемонстрували спеціальне спорядження рятувальників та аварійно-рятувальні автомобілі. Найбільше дітям сподобалося те, що кожен з них зміг посидіти в кабіні справжнього пожежного автомобіля.
Для учнів навчально-виховного комплексу с. Іспас фахівці Вижницького районного сектору провели пізнавальний урок, під час якого рятувальники поспілкувалися із дітьми на тему безпечної поведінки у побуті. Працівники підрозділу пояснили школярам, що дітям заборонено самостійно розводити вогонь у печі, користуватися електроприладами без нагляду дорослих. При цьому завжди слід перевіряти при виході з дому, чи всі електроприлади вимкнені.
Цікаво для школярів було дізнатися, як правильно користуватися вогнегасниками, за допомогою яких можна ліквідувати загорання на початковій стадії, та приміряти бойовий одяг рятувальників.

Читайте також на сайті ДОН: http://oblosvita.com/navigaciya/skrynka/bezpeka/25245-pamyatay-pro-pravila-pozhezhnoyi-bezpeki.html

 

Залишити відповідь