НМТ-2024: перебіг реєстрації

Нагадуємо, що реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) триватиме до 11 квітня включно. На Буковині, станом на 1 квітня,    бажання проходити тестування в тимчасових екзаменаційних центрах виявили  4384 особи.  Вибираючи предмет додаткового блоку НМТ, вступники віддають перевагу іноземним мовам та біології. Четвертим предметом для вступу також обирають географію, українську літературу, фізику, хімію.       

Реєстрація для участі в НМТ розпочинається зі створення персонального кабінету за допомогою спеціального сервісу, який розміщений на вебсайті УЦОЯО: https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt.  Усунути помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до Івано-Франківського регіонального центру якості освіти потрібно буде якнайшвидше, але не пізніше ніж 15 квітня.

Цьогоріч реєстрація відбувається безпаперово.

Також створити персональний кабінет і надіслати документи вступники можуть через мобільний застосунок Дія. Важливо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії для автоматичного заповнення паспортних даних.

Як це працює?

На сторінці спеціального сервісу «Реєстрація для участі в НМТ» після ознайомлення із запропонованими документами потрібно натиснути на кнопку «Розпочати реєстрацію».

Виберіть опцію «Створити за допомогою Дії».

Скануйте QR-код за допомогою Дії і підтвердіть відправлення даних.

Заповніть форму реєстрації, зазначивши всі потрібні дані: контакти для зв’язку, оберіть предмети й місце складання мультитесту. Якщо ви випускник 2024 року, завантажте довідку з місця навчання, а якщо закінчили школу в попередні роки, — копію атестата чи свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Використовуйте Дія. Підпис для авторизації у вашому персональному кабінеті.

Дізнайтеся більше про процес реєстрації та необхідні документи на сайті УЦОЯО: https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-na-nmt/