Завершилася реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті – 2023

Вчора, 3 травня, завершилася реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті.

Наразі документи потенційних вступників ще опрацьовують регіональні центри оцінювання якості освіти, тож остаточні дані будуть оприлюднені після завершення обробки.

За даними Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, бажання проходити тестування в Чернівецькій області станом на 03.05.2023 виявили 6646 осіб. Вибираючи предмет додаткового блоку, вступники Буковини надали перевагу історії України (3744 особи ) й іноземним мовам (1575 осіб ). З решти предметів кількісні показники наступні: фізика – 113, хімія – 82, біологія -1132 особи.

Нагадуємо, що в разі надання копій, що не відповідають вимогам, буде повідомлено про потребу виправити недоліки і зазначено їх перелік у персональному кабінеті. Усунути помилки і повторно надіслати копії документів до Івано-Франківського регіонального центру потрібно буде якнайшвидше, але не пізніше ніж 7 травня.

Якщо вступник/вступниця не усуне недоліків, на які за результатами оброблення вказав регіональний центр, йому/їй буде відмовлено в реєстрації для участі в НМТ.

Так само до 7 травня в персональному кабінеті вступник/вступниця матиме змогу змінити навчальний предмет додаткового блоку, з якого він бажає пройти тестування, чи населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ, чи вказати на потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії.

Відповідно до графіку проведення НМТ, основна сесія тестування розпочнеться 5 червня і триватиме до 23 червня. Додаткова сесія буде проведена 11 липня 24 липня.

Дату, час і місце проведення тестування кожного учасника буде повідомлено в запрошенні, що надсилатиметься вступникам через персональні кабінети не пізніше ніж за десять днів до проведення НМТ.