Функціонування системи освіти в умовах воєнного часу: пріоритети, завдання, дії!

26 серпня відбувся один із головних заходів усіх освітян Буковини Серпневий освітній марафон – 2022.

«Сьогодні традиційна освітянська конференція є унікальною, вперше важливе освітянське зібрання ми проводимо в укритті, у найскладніший для країни час, в умовах повномасштабного вторгнення, в умовах геноциду української нації. В ХХІ ст. ми виборюємо право Бути! І це важке випробування ми – освітяни пройдемо пліч опліч з всією країною з честю та гідністю!!!», – зазначила директор Департаменту.

Під час заходу обговорено важливі аспекти забезпечення освітнього процесу в умовах війни, стан готовності укриттів, проблематику впровадження Нової української школи, важливість психологічної підтримки усіх учасників освітнього процесу, в особливості внутрішньо переміщених осіб.

В рамка серпневого форуму окреслено ряд завдань на новий навчальний рік:
– створити максимально безпечні умови для всіх учасників освітнього процесу в 2022/2023 навчальному році;
– забезпечити всім українським дітям, незалежно від їхнього місцеперебування, безперервність та рівний доступ до навчання з урахуванням безпекової ситуації на конкретній території;
– забезпечити додержання прав дітей на освіту за українськими навчальними програмами та підручниками, а також прав педагогів на працю.

Нагрудними знаками «Василь Сухомлинський», «Відмінник освіти України», Грамотами та Подяками Міністерства освіти і науки України відзначено кращих освітян Буковини.

За матеріалами: http://doncv.gov.ua/?p=5454