Пробне ЗНО-2022: старт реєстрації

З 5 до 22 січня 2022 року на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти буде доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість за одне тестування  – 282 гривні.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму; зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, зазначеними у заяві; роздрукувати заяву із квитанцією на оплату; за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів. Оплатити послугу з проведення пробного ЗНО потрібно за квитанцією протягом 3 (трьох) календарних днів в установах будь-якого банку України, уважно перевіривши відомості, що вказані у квитанції про оплату, зокрема в частині призначення платежу (код, прізвище, ім’я, по батькові особи, за пробне зовнішнє незалежне оцінювання з «предмета»). Заяву та квитанцію про оплату необхідно зберігати до часу проходження пробного ЗНО.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:

  • 19 березняз української мови, української мови і літератури;
  • 26 березняз історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Учасники пробного тестування матимуть можливість для отримання результатів внести відповіді з української мови, української мови і літератури 19 – 21 березня, з інших предметів – 26 – 28 березня 2022 року, скориставшись сервісом «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», та отримати результат(и) пробного ЗНО з української мови, української мови і літератури з 25 березня, з інших предметів – з 01 квітня 2022 року.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Учасник має право отримати комплект тестових матеріалів, звернувшись у триденний термін у пункт проведення пробного ЗНО за адресою, вказаною у запрошенні (реєстраційній картці).