Розпочато моніторинг впровадження реформи шкільного харчування в громадах Буковини

Реформа шкільного харчування спрямована на розбудову і організацію системи безпечного і правильного шкільного харчування, а також формування здорових звичок у дітей.
Основним питанням є реалізація реформи на місцях.
Розпочато моніторинг впровадження реформи шкільного харчування в громадах Буковини.
Спільні комісії представників Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, Державної установи «Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», Навчально-методичного центру якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області упродовж вересня-жовтня проводитимуть зазначений моніторинг.
Реалізація реформи системи шкільного харчування дасть можливість не тільки зберегти здоров’я дітей, а й сформувати здорові харчові звички в дорослому віці і таким чином знизити загальний рівень неінфекційної захворюваності серед дорослих українців. Нове меню в школах якраз і показує, що здорове харчування — це не тільки корисно, а ще й смачно і різноманітно.