Абітурієнти склали перші тестування з хімії та іноземних мов

Буковинські абітурієнти вже склали зовнішнє незалежне оцінювання з хімії та іноземних мов.
Тестування з хімії відбулося 21.05.2021 на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Ю. Федьковича. Із 272 зареєстрованих учасників на пункт тестування з’явилися 186 (68,4%).
24 травня 2021 року на базі Чернівецького багатопрофільного ліцею № 4 проходило тестування з іноземних мов (німецька, французька, іспанська мови), для проходження яких зареєструвалися 194 особи. Загалом з’явилися на ЗНО 133 учасників (68,6%).
З англійської мови 25 травня в області працювали 10 пунктів тестування: 9 на базі чернівецьких навчальних закладів та один – опорного закладу загальної середньої освіт м. Хотина. На випробування зареєструвалися 2363 особи, із них з’явилися 1960, що складає 82,9%. Один учасник дочасно припинив роботу над виконанням завдань через порушення процедури тестування (під час технологічної перерви за допомогою металодетектора було виявлено мобільний телефон, який знаходився в абітурієнта).
Пункти тестування забезпечені всіма необхідними протиепідемічними засобами. Зокрема, антисептиками, дезінфекційними засобами, щитками та одноразовими халатами, які були профінансовані державою. Також під час випробувань чергували медичні працівники, які вимірювали температуру учасникам та працівникам.
Наступне ЗНО відбудеться 28 травня. Абітурієнти складатимуть математику на 40 пунктах тестування.