З метою залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності та збереження від вогню та інших надзвичайних ситуації навколишнього середовища, пропаганди професії рятувальника, розкриття та підтримки талановитих дітей Департамент освіти і науки облдержадміністрації,  Управління ДСНС України у Чернівецькій області, представники Чернівецької  обласної організації Добровільного пожежного товариства України  та  КУ «Навчально-методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області» щороку організовують конкурс дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику.

  Цьогоріч до розгляду журі на обласному рівні було представлено понад триста робіт.  Вітаємо переможців конкурсу:

Номінація “Художня творчість” молодша вікова категорія

 (6-10 років):

І місце — Анастасія Ончу, НВК “Боянська гімназія” с. Бояни Чернівецького району;

ІІ місце — Артур Калмиков, ЗОШ № 37 м. Чернівці;

ІІІ місце — Дмитро Скляр, Ожівський НВК с. Ожеве Дністровського району;

Середня вікова категорія (11-14 років):

І місце — Неллі Бона, м. Кіцмань Чернівецького району;

ІІ місце — Даніела Арсеній, Новоселицька гімназія м. Новоселиця Чернівецького району;

ІІ місце — Владлен Боянчук, Кельменецький дитячо-юнацький центр Дністровського району;

ІІІ місце — Анастасія Ворожбитюк, Бабинська СЗШ с. Бабин Дністровського району;

ІІІ місце – Марія Фірсова, НВК “Любисток” м. Чернівці.

Старша вікова категорія (15-18 років):

І місце – Тетяна Буназев, Чорнівський НВК с. Чорнівка Чернівецького району;

ІІ місце – Марина Долинська,Круглицький НВК , с. Круглик Дністровського району;

ІІ місце – Анастасія Белей, ЗОШ № 14, м. Чернівці;

ІІІ місце – Даніела Арсеній, Новоселицька гімназія м. Новоселиця Чернівецького району;

ІІІ місце – Кароліна Пислар, ЗОШ І-ІІІ ступенів, с. Вашківці Дністровського району.

Номінація «Декоративно-прикладна творчість»

Молодша вікова категорія:

І місце – Анастасія Здібняк, Ожівське НВК с. Ожеве Дністровського району;

ІІ місце – Артем Остапович, ЗОШ І-ІІІ ступенів, м. Заставна Чернівецького району;

ІІІ місце –Поліна Мартиненко, Міський центр науково-технічної творчості м. Чернівці.

Середня вікова категорія:

І місце – Юліанна Когут, ЗОШ № 33 м. Чернівці;

ІІ місце – Богдана Калінчук, Глинницький ЗНЗ І-ІІІ ступенів с. Глиниця Чернівецького району;

ІІ місце – Владислав Соцький, Кельменецький ДЮЦ смт. Кельменці Дністровського району;

ІІІ місце – Поліна Тулик, Новодністровський будинок дитячої творчості м. Новодністровськ Дністровського району;

ІІІ місце – Данеїл Опришко, Глибоцький РБТЮД смт. Глибока Чернівецького району. 

Старша вікова категорія:

І місце – Катерина Пензій, Герцаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів м. Герца Чернівецького району. 

Фото: https://chernedu-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/support_centr_cv_ua/EhQZhRD6xSxIv5PpNqGkwFkBcXu7mDAZW0sO9hZytPgHrA?e=ApHkaw