Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в с. Рідківці Новоселицького району (проектна потужність – 650 учнів)

Строк реалізації: 2010-2020 роки
Замовник: Департамент капітального будівництва та дорожного господарства ОДА
Кошторисна вартість: 73238,664 тис. грн.
Залишок кошторисної вартості на 01.01.2020 – 22645,67 тис. грн.
Передбачено фінансування у 2020 році: 22645,665 тис. грн., в т.ч. кошти програми «Спроможня школа» – 20000,0 тис. грн., кошти місцевого бюджету – 2645,665 тис. грн.
Будівельна готовність – 90%.
Станом на 31.08.2020 року профінансовано 20169,31 тис.грн, в т.ч. кошти «Спроможна школа» 18000,0 тис.грн., кошти місцевого бюджету 2169,31 тис.грн.
Роботи на об’єкті тривають.
Соціально-економічний ефект: Школа розміщена у трьох навчальних корпусах (будівництво кінця 19 століття та один корпус 1954 року), у різних місцях. Їдальня, майстерня, внутрішня вбиральня та спортивна зала розташовані окремо. Навчальні приміщення знаходяться в незадовільному стані: корпус №1 та корпус №2 потребують термінової реконструкції, проведення комплексного ремонту та вирішення питання щодо опалення (у закладі пічне опалення); корпус №4 – спортивна зала (актова зала) та їдальня у незадовільному технічному стані; корпуси №3, №5, склад – будівлі V групи капітальності, проведення ремонтних робіт економічно недоцільно. Відсутня кабінетна система, доступність для маломобільних верств населення. Навчальні класи розміщенні у лаборантських, учительській, медичному кабінеті, в яких не дотримано санітарно-гігієнічних норм, відповідності охорони праці, світлового та теплового режиму через недостатність природного освітлення та пічного опалення приміщень.
Стан виконання робіт: За рахунок коштів виконано будівництво корпусів школи, спортзалу та даху (50%), утеплення фасадів з зовнішнім оздобленням на будівлі школи та 100% металосайдингу на спортзалі, 100% внутрішньої штукатурки стін, встановлено всі вікна та зовнішні двері, виконано утеплення та протипожежна обробка горища, змонтовані сучасні очисні споруди, внутрішня електромережа та пожежна сигналізація, змонтована трансформаторна підстанція, котельня з обладнанням, зовнішні мережі водопроводу та каналізації, пожежні резервуари ємн.150 м3 2 шт., огорожа. Завершено роботи з оздоблення і утеплення фасаду, благоустрій, облаштування території бруківкою. Триває шпаклювання стін блоку номер 1. Встановлено ліфт та пандуси для маломобільних верст населення.
Завдання проекту: створення 650 учнівських місць; модернізація матеріально-технічної бази навчального закладу; впровадження інноваційних заходів з енергозбереження; організація кабінетної системи для профілізації старшої школи: STEM – лабораторію, кабінети природничо-математичного напряму, інформатики; облаштування функціональних зон: навчальної, навчально-виробничої, навчально-дослідної, фізкультурно-спортивної, відпочинкової, господарської, спортивної; забезпечення доступності для дітей з особливими освітніми потребами: підйомниками, пандусами, ліфтом; облаштуванні внутрішніх вбиралень; організація роботи їдалень з дотриманням відповідних вимог та кількістю посадкових місць; оформлення сучасної медіатеки; нового освітнього простору, який відповідає сучасним вимогам тощо.
Проект включено до Урядової програми Президента України «Велике будівництво» щодо спорудження шкіл, садочків і стадіонів.

Фото: https://drive.google.com/drive/folders/1qd7tjG2arLA8MK8mKDL1aio-uAembQ1k?usp=sharing

Читайте також на сайті ДОН: http://doncv.gov.ua/?p=1171