До завершення реєстрації на пробне ЗНО залишилося два дні

На сьогодні в області на пробне ЗНО-2021 зареєструвалося 3636 учасників, що становить 41,3% від загальної кількості здобувачів повної загальної середньої освіти.
Вартість пробного ЗНО цього року вища ніж торік, становить – 216 грн. Оплату за участь у пробному прийматимуть до 23 січня 2021 року. У разі її відсутності учасник не має права проходити тестування.
Одним із нововведень цього року є те, що обрати можна один предмет з-поміж 13-ти. Найпопулярнішими предметами серед буковинських випускників є українська мова та література – 983 особи, математика – 801, англійська мова – 434 та українська мова – 400. Найменше зареєстрованих на французьку – 11 учасників та німецьку мови – 10.
Пробне тестування відбудеться 10 квітня, але з 10 по 14 квітня кожен зареєстрований матиме можливість отримати зошити в онлайн-режимі з будь-яких предметів, розв’язати завдання, внести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», які будуть оприлюднені на інформаційних сторінках з 16 квітня 2021 року.
Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 19 січня включно.
Нагадуємо, що цьогоріч переваг у пробного ЗНО є чимало. Тому варто реєструватися на пробне, проходження якого додасть впевненості під час складання основних сесій ЗНО.