ПРОБНЕ ЗНО – 2021

У 2021 році державна підсумкова атестація буде проводитися у формі ЗНО з чотирьох предметів:

  • українська мова та математика – обов’язкові;
  • історія України або іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська мова – за вибором учня);
  • четверта дисципліна обирається з переліку: історія України або іноземна мова, фізика, біологія, хімія географія (за вибором учня).

Задля успішного проходження ЗНО Український центр оцінювання якості освіти організовує пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Пробне ЗНО проводитиметься 10 квітня 2021 року.

Метою пробного ЗНО є можливість:

  • ознайомитись із процедурою проведення ЗНО;
  • ознайомитись із структурою та змістом тестового зошита;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування на сайті ІФРЦОЯО у визначений час;
  • психологічно налаштуватися на проходження ЗНО;
  • навчитися ефективно розприділяти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Кожному здобувачу повної загальної середньої освіти, який виявить бажання пройти пробне ЗНО, необхідно з 05 до 19 січня 2021 року зареєструватися, на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ІФРЦОЯО) www.test.if.ua, дотримуючись усіх вимог. Після реєстрації учасник отримає логін та пін-код, за яким здійснюється доступ до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», де можна будь-коли переглянути свої реєстраційні дані, перевірити надходження до ІФРЦОЯО сплачених коштів, роздрукувати запрошення з інформацією про час і місце проходження пробного ЗНО, отримати доступ до сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО» тощо.

Учасник може обрати лише один предмет та оплатити участь у пробному тестуванні в будь-якій банківській установі України чи на сервісі онлайн-оплати, що знаходиться в «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО».

Вартість пробного тестування – 216 грн.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження повної суми коштів для оплати даної послуги на рахунок ІФРЦОЯО. Зробити зміни у реєстраційних даних можна на основі письмової заяви до ІФРЦОЯО до 19 січня 2021 року.

Для отримання результатів пробного ЗНО учаснику потрібно буде ввести свої відповіді з 10 до 14 квітня 2021 року до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», які будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників з 16 квітня 2021 року.

Зареєстрований учасник додатково може завантажити тестові зошити з інших дисциплін та пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс.

У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються.

Учасник має право отримати комплект тестових матеріалів, звернувшись у триденний термін у пункт проведення пробного ЗНО за адресою, вказаною у запрошенні.

Варто звернути увагу на те, якщо учасники в заяві вказують інформацію про необхідність створення особливих умов (присутність сурдоперекладача, надання можливості використання слухового апарата / оптичного збільшувача (лупи), виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі тощо),  вони зобов’язані у термін до 9 лютого 2021 року завантажити скан-копію документа у відповідному розділі «Особистого кабінета учасника пробного ЗНО». У випадку відсутності скан-копії медичного документа особливі умови проходження пробного ЗНО створюватися не будуть.