Сьогодні, 23 січня, відповідальні за проведення зовнішнього незалежного оцінювання в районі/місті/ОТГ, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти мали змогу зустрітися із методистом Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Оксаною П’ястою.

У своєму вітальному слові Світлана Прінько, директор КУ «Навчально-методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області», відзначила злагоджену роботу всіх, хто причетний до організації та проведення ЗНО, яке щорічно відбувається в Чернівецькій області на високому рівні.

Питання, з яким мали ознайомитися присутні, окреслила у своєму виступі Оксана Антонівна. Вона закцентувала увагу на основних моментах щодо процедури реєстрації випускників ЗЗСО, учнів/студентів закладів ПТО, ФПО як під час основної, так і додаткової сесії.

У 2020 році залишається розумне пристосування для проходження ЗНО осіб, які здобувають повну загальну середню освіту мовою нацменшин. Щоб зареєструвати категорію таких випускників, заклад освіти повинен додати інформацію про мову навчання у вигляді реєстру.

Було зазначено, що цьогоріч учні/студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти, як і випускники, ЗЗСО складатимуть ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 3-х предметів: української мови, математики або історії України (за вибором), один із навчальних предметів (за вибором).

Дух досягнення єдиної мети – створення комфортних умов своїм вихованцям для якісної реєстрації та проходження тестувань під час ЗНО, витав у ошатній залі коледжу ЧНУ ім. Ю. Федьковича, на базі якого проходило навчання відповідальних осіб.