Засідання Ради директорів закладів вищої освіти – коледжів та технікумів Буковини

9 листопада 2017 року на базі Чернівецького коледжу дизайну та економіки відбулося засідання Ради директорів закладів вищої освіти – коледжів та технікумів Буковини за участі директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Оксани Палійчук.
Участь у засіданні також брали: Любов Якименко, завідувач відділу моніторингу якості системи освіти та інформаційно–аналітичного забезпечення Комунальної установи «Навчально–методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності у навчальних закладах області» та Михайло Павлюк, завідувач сектора координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
Розпочала засідання Ради її голова – Алла Гапей (директор Чернівецького коледжу дизайну та економіки), оголосивши порядок денний.
Виступ Директора департаменту освіти і науки Оксани Палійчук «Про особливості імплементації Закону України «Про освіту» зібрав в залі коледжу директорів закладів вищої освіти, а також заступників директорів з навчальної роботи та методистів. Адже щойно прийнятий Закон вже встиг викликати шквал критики й полеміку в суспільстві. Отримати відповіді на питання щодо нового Закону «Про освіту» було цікаво всім. У своєму виступі Оксана Михайлівна поінформувала, що цей Закон – є законом нових можливостей, потреб і цінностей сьогодення. Його положення передбачають педагогічну свободу, управлінську та фінансову автономію закладів освіти, рівний доступ громадян до якісної освіти, нові засади підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, подолання корупції в освіті, матеріальну вмотивованість освітян й багато інших важливих моментів. Всі ці зміни мають на меті покращити якість освіти в Україні. Обговорювали також найбільш гострі запитання: про фінансування державних закладів вищої освіти, проведення державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, тощо.За матеріалами: http://oblosvita.com/vnz-bukovini/24189-zasdannya-radi-direktorv-zakladv-vischoyi-osvti-koledzhv-ta-tehnkumv-bukovini.html

Залишити відповідь