Травень 2022 archive

Ризики, пов’язані з вибухонебезпечними предметами

Continue reading

Лист ДОН від 25.05.2022 № 01-34/822

Про проведення тематичних заходів

Continue reading

Наказ ДОН від 16.05.2022 № 112

Про заходи безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в період літніх канікул у 2022 році

Continue reading

Увага! Інформація для потенційних учасників НМТ!

Підтвердження участі в основній сесії НМТ передбачає два обов’язкових етапи:

Continue reading

НМТ за кордоном

19 травня 2022 року Міністерство освіти і науки України видало наказ № 465, яким затверджено перелік закордонних населених пунктів, на території яких буде створено тимчасові екзаменаційні центри для проведення основних сесій національного мультипредметного тесту. Це дає можливість українцям, які покинули свою Батьківщину через війну, вступити до омріяних вітчизняних вузів.

Continue reading

Основна сесія національного мультипредметного тесту розпочнеться 18 липня

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено Календарний план організації та проведення національного мультипредметного тесту (НМТ).

Continue reading

НМТ: КАЛЕНДАР ПРОВЕДЕННЯ

Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 травня 2022 року № 434 затверджено календарний план організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту (НМТ). Нагадаємо, що НМТ – це тест для вступу на бакалаврський (магістерський для медиків) ступінь закладів вищої освіти у 2022 році.

Continue reading

СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ: ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2022 РОЦІ ЗАЮСТОВАНО

Учора, 4 травня 2022 року, Міністерством юстиції України зареєстровано Порядок прийому для здобуття вищої освіти в 2022 році.

Continue reading

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ НМТ: ТРИВАЛІСТЬ ТЕСТУ ТЕПЕР – 120 ХВИЛИН

28 квітня було опубліковано демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь. Тест є змістовим, комплексним,  неперевантаженим і може бути дієвим інструментом відбору вступників до закладів вищої освіти в складних воєнних умовах, водночас 90 хвилин замало для його виконання – таким був зворотній зв’язок від  освітян.

Continue reading

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ НМТ: НЕ ПРОПУСТІТЬ СМС-ПОВІДОМЛЕННЯ

Упродовж найближчих двох-чотирьох днів, особи, які створювали реєстраційні картки учасників ЗНО, отримають  смс-повідомлення від Centr_ZNО,  де буде зазначено прізвище  потенційного учасника національного мультипредметного тесту, а також логін та пароль – дані для входу на Інформаційну сторінку.

Continue reading